Sİparİş

Sitemiz üzerinden yapılan alışverişlerde ödeme, ürün grubuna göre;

1) Havale
2) Mail Order
3) Kredi Kartı
şeklinde gerçekleştirilecektir. 

Teslimat şartları şu şekildedir:

1) Ödeme onayı alınmayan siparişler sevk edilmeyecektir.

2) İstanbul içi ve Türkiye geneline yapılacak teslimatlar, anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları ile tarafınıza gönderilecektir. Kargo ücreti alıcıya aittir.

3) Türkiye dışına, KKTC hariç ürün satışı yapılmamaktadır.

4) Kredi kartına taksitle ödeme yapılmak istenirse, Finans Bank Kredi karta vade farklı 12 taksit , İş Bankası kredi kartına vade farklı 12 taksit, Garanti Bankası kredi kartına vade farklı 12 taksit yapılabilmektedir, Taksit sayıları ile ilgili bilgi, ürün sayfalarında "Taksit Seçenekleri" bölümünde verilmektedir.

5) Lütfen teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açarak siparişinizi kontrol ediniz. Ambalajı hasara uğramış ürünleri kesinlikle kabul etmeyip görevliye iade ederek tutanak tutturunuz ve bizimle temasa geçiniz.

6) Firmamız MNG Kargo ile anlaşmalı olarak çalışmaktadır, dolayısıyla MNG Kargo ile göndereceğimiz ürünlerin kargo tutarları daha düşük olacaktır, bunun dışında kargolarınızı sitemizde belirtilen tüm kargo firmaları ile gönderebiliriz.

7) Cumartesi 13:00 saatinden sonra ve Pazar günü verilen siparişler Pazartesi günü kargoya verilir. Kargoya verilen ürünler en geç 2(iki) gün için aksi bir durum olmadığı sürece müşterinin eline ulaşmış olur.


Not : Banka Havalesi ile alışveriş yapan müşterilerimizin, açıklama kısmına Ad-Soyad, Sipariş No yazarak havalesini yapmasını rica ederiz.
(Örn: Ümit Omak - Sip. No  546789)