İade ve Değİşİm Şartları

Yedekparcabizde.com`a Ürün İadesi

  

Yedekparcabizde.com’dan Satın alınan ürünler, müşteriye teslim tarihinden itibaren on (10) gün içerisinde, kullanılmadan, özellikle ambalajı hasar görmeden kısacası tekrar satılabilirlik özelliğini yitirmeden iade edilebilir. Fakat müşteri memnuniyeti ve istatistiksel verileri elde etmek adına iade sebebinizi belirtmenizi rica ederiz. 
Stoğumuzda olmayan ve sizlerin siparişi üzerine, sizler için getirtilen ürünlerde iade ve/veya değişim yapılamamaktadır.  Müşterinin sadece ürün
 iade talep formunu doldurarak 
Yedekparcabizde.com`a ulaştırması yeterlidir. Yedekparcabizde.com`un hatası dışındaki  tüm iade işlemlerinde kargo ücreti müşteriye aittir, ödemesi yapılmamış gönderiler kesinlikle kabul edilmeyecektir. Tüm iade gönderileri MNG Kargo ile yapılmak zorundadır

Yalnızca; Yedekparcabizde.com`dan yapılan oto elektrik ve oto elektronik (far, stop, sinyal bu gruba dahil değildir bu ürünler kaporta grubundadır) aksamı ürünlerinde hiç bir süretle iade kabul edilmemektedir .

 

İade etmek istediğiniz ürünü yada ürünleri, faturası, hasarsız orijinal ambalajı varsa aksesuar ve kullanma klavuzları ile birlikte eksiksiz ve sağlam bir şekilde fatura üzerindeki adrese MNG Kargo ile gönderiniz. Ürün ambalajlarının zarar görmemesi için  ürünü başka bir poşet ya da koli içine koymanızda fayda vardır. Fatura zarfınızın içine sipariş numaranızı, adınızı, telefon numaranızı ve iade nedeninizi belirten bir yazı koymayı unutmayınız.

 

Yapılacak muayenenin ardından en geç  on (10) iş günü içerisinde ilgili tutar kesintisiz olarak işleminize göre hesabınıza yada kredi kartınıza aktarılacaktır.


Önemli Uyarı: Karşılıklı Mutabakat Sağlanmaksızın Yapılan Tek Taraflı İadeler Kesinlikle Kabul Edilmeyecektir.