Hakkımızda

Engin Otomotiv 1993 yılında otomotiv sektöründeki ihtiyacı görerek, Fatih/Aksaray’da sektöre ilk adımını attı. Takip eden yıllardaki ilk hedefi; serbest piyasadaki yerini sağlamlaştırmak, yedek parça ürün gamını arttırmak, kaliteli ve iyi hizmet verebilmek olmuştur.


Engin Otomotiv kısa süre zarfında göstermiş olduğu başarı ve bununla birlikte artan taleplere cevap verebilmek amacı ile mevcut ofisi kendisine yetmeyerek şu an hala hizmet verdiği yeni ofisine, hizmet sunduğu markaları da arttırarak geçiş yapmıştır.

Engin OtomotiSaab, Volvo, Alfa Romeo, Rover, Land Rover, Jaguar, Porsche, Opel ve Mini Cooper gibi dünyanın önde gelen otomobil markalarının yedek parça teminini, yaptığı ithalat ve geniş stok kapasitesi ile müşterilerinin hizmetine sunmaktadır. Engin Otomotiv Ar-Ge ve müşteri memnuniyetine verdiği önem sonucunda, Türkiye’nin 81 şehrine ve Dünya`nın çeşitli ülkelerine yedek parça temin eden bir firma olma başarısını göstermiştir.
Engin Otomotiv çağa ayak uydurmaya ve ihtiyaçlara cevap vermeye devam ederek, siz değerli müşterilerine "Siz parçaya değil, parça size gelsin" sloganıyla, http://www.YedekParcaBizde.com adresinden istediğiniz her an sanal alışveriş yapabilme seçeneğini de sunmuştur.


Engin Otomotiv müşteri odaklı hizmet anlayışı ve hizmet bütünlüğünü kendine ilke edinmiştir. Amacımız müşterilerimize en iyiyi sunabildiğimiz, kaliteli ve kalıcı bir çözüm ortağı olmaktır. En iyi olmak için, çok çalışmak gerektiğinin bilinciyle yolumuzda emin adımlarla ilerlemekteyiz. Biz, gücümüzü yılların getirdiği tecrübeden ve sizde oluşturduğumuz güvenden alıyoruz.

Saygılarımızla,